Objevte dokonalé místo pro trvalé bydlení i víkendový relax 

VIDEO PROHLÍDKA

Nenechte si ujít 

O HOTELU

Sníte o vlastním hotelu v krásném prostředí, kam se lidé už dnes s radostí vracejí? Máte chuť své podnikání rozšířit o zavedený hotel s dlouhodobě skvělými referencemi na ubytovacích portálech?

Vítejte v hotelu Pod Bílou skálou, který je oázou klidu ukrytou v zeleni. Tohle místo je jako stvořené pro všechny, kteří chtějí uniknout ruchu velkoměsta a dopřát si čas pro sebe. Hotel si oblíbily rodiny s dětmi i zamilované páry, na víkendy i delší dovolené.

Cílem současného majitele bylo vybudovat rodinný hotel s domácí atmosférou, který bude poskytovat skvělé služby a hostům nabídne vše, co je k dokonalé pohodové dovolené potřeba. Dílo je dokončeno a teď čeká na nového majitele.

Když chcete něco vybudovat, potřebujete spoustu energie, než vůbec začnete. Tady už je všechno hotové a hotel je vším potřebným nadstandardně vybavený do poslední kávové lžičky.

V roce 2016 proběhla kompletní precizní rekonstrukce, vše je tak připraveno na to, abyste mohli co nejdříve vítat své hosty. Můžete naskočit do rozjetého vlaku, nebo si hotel upravit podle svých představ.

Hotel s restaurací, salonkem, sklípkem včetně wellnes se prodává kompletně vybavený i s rozsáhlou zavedenou klientelou a nový majitel tak jen jednoduše převezme zajetý provoz.

Kapacita hotelu je 46 lůžek v 16-ti pokojích. Většina pokojů je umístěna v 1NP. Další 4 pokoje mají vlastní vstup z boční části z venku hotelu. Můžete tak parkovat autem přímo přede dveřmi pokoje. Z kuchyně je dále vstup do další bytové jednotky pro personál. Hotel má vlastní parkování pro min 24 aut.

Součástí hotelu je restaurace s kapacitou 56 míst. Na venkovní terasu, hned u dětského hřiště, v létě usadíte dalších okolo jdoucích 20 osob. Kromě ubytovaných hostů tak můžete počítat s přísunem okolo jdoucích žíznivých a hladových turistů a výletníků. Restaurace je kompletně vybavená, stejně jako profesionální kuchyň, ve které nechybí žádné spotřebiče a zařízení na přípravu těch nejlahodnějších specialit. V roce 2016 přibyl v hotelu stylový vinný sklípek. Jeho nabízené degustace moravských vín se tu těší velké oblibě. K salonku, který má kapacitu cca 60 osob, je napojený dvorek s terasou a možností dalšího posezení venku. Součástí hotelu je travnaté hřiště určené pro sportovní aktivity jako je volejbal, nohejbal a dětské hřiště s houpačkami a prolézačkami. Opravdovým skvostem hotelu je vlastní vstup do rybníka.

Hotel láká návštěvníky v létě i v zimě díky čisté přírodě a nekonečným možnostem pro sport i odpočinek. Hosté se mohou vydat na romantickou procházku nebo den strávit na kolech a dát si pořádně do těla. V blízkosti jsou např. golfová hřiště, přírodní koupaliště, cyklostezky a turistické i běžecké trasy, které odkrývají krásy Vysočiny.

Možná vás neláká provozovat hotel, ale přesně takto si představujete místo pro setkávání své rodiny. Jako takové rodinné sídlo uprostřed přírody. Nebo jako investici do budoucnosti svých dětí? Všechno je možné.

Nebo hledáte rekreační místo pro své zaměstnance? Potřebujete nabídku v angličtině, němčině nebo v ruštině?

Něco vám říká, že je to příležitost přesně pro vás?

Příležitost, která se nemusí opakovat? Chcete si hotel a okolí prohlédnout? Přijeďte se podívat a poznat kouzlo tohoto místa na vlastní oči.

Hotel 

TECHNICKÉ PARAMETRY

  • Celková podlahová plocha je 989 m2.
  • Plocha přilehlého pozemku je 42 542 m2.
  • Min. 24 parkovacích míst
  • Kuchyň 49 m2
  • Restaurace má plochu 96 m2 a kapacitu 56 míst
  • Salonek má plochu 88 m2 a kapacitu 60 míst
  • Wellness – 2 sauny (infra a finská)
  • Vinný sklípek
  • Terasa, travnaté sportovní hřiště, dětské hřiště, vlastní vstup do rybníka
  • Celková ubytovací kapacita 46 lůžek

Celková rekonstrukce proběhla v roce 2016. Součástí je vlastní čistička odpadních vod, objekt má vlastní zdroj vody. Je vytápěn plynovým kotlem a v celém objektu je kamerový systém.

Hotel 

INVESTICE

Díky výborné lokalitě a rozlehlým pozemkům a již zavedené klientele má tento objekt neuvěřitelný potenciál. Stačí jen pokračovat nebo ještě více rozšířit možnost využití. Velké prostory můžete využít tak, jak tomu bylo doposud – tedy k provozu restaurace, hotelu nebo jako sídlo firmy. Nebo zde můžete pořádat svatby, firemní akce, vánoční večírky. Objekt může sloužit i jako firemní vzdělávací centrum či rekreační středisko pro zaměstnance. Díky rozsáhlým pozemkûm nabízí areál další možnosti. Celý areál můžete rozšířit například o glamping stany, které se dnes těší velké oblibě. A nebo tu můžete jen tak žít a mít to vše celé pro sebe a pro vaši rodinu a přátele. No a pokud není oblast gastronomie a hoteliérství pro vás, můžete prostory úspěšně pronajímat.

Hotel 

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Hotel v srdci vysočiny 

LOKALITA

Rodinný hotel Pod Bílou skálou v srdci chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy je přesně to místo, kde hosté nechtějí jen přespat, ale kde si chtějí užít celý den. Co den, nejlépe celý týden! Na čas se zastavit, vypnout a načerpat novou energii.

Lokalita uprostřed čisté přírody je k tomu jako stvořená. Přitom jen 180 km od Prahy a 80 km od Brna. Ve středu České republiky a s dobrou dostupností ze všech směrů.

Hotel najdete přímo u Kyšperského rybníka na okraji obce Křižánky, která je největší vesnickou památkovou rezervaci u nás. Status kulturní památky zde nese dokonce 45 objektů.

Slyšíte jen ticho. Jen občas se ozve vítr prohánějící se ve větvích stromů a zpěv ptáků. Dokonalé místo pro všechny, kteří si chtějí dopřát dovolenou v náruči přírody, odpočinout si s nádechem poetiky a pustit z hlavy všechny starosti.

V blízkém okolí hotelu vás čeká mnoho kilometrů cyklostezek a množství oblíbených turistických tras a výletních cílů například vyhlídky Devět skal a Malinská skála, skalní útvary Bílá skála a Čtyři palice nebo přírodní památka Dráteničky. Stačí sbalit batoh a vyrazit.

Ke Kyšperskému rybníku je to z hotelu jen pár kroků. Rybník láká k procházkám a je taky rájem pro rybáře, kteří mohou ulovit kapra, amura, štiku nebo okouna. V okolí je pak celá řada dalších rybníků s přírodními koupališti.

Milovníci golfu si přijdou na své na dvou golfových hřištích. První je na okraji pouze pár kilometrů vzdáleného města Svratka. O něco větší golfové hřiště se nachází ve Svobodných Hamrech. Obě s kapacitou devíti jamek.

Léto je tady nádherné! A co teprve zima? Představte si bílou krajinu, kdy se ozývá jen křupání sněhu pod nohama. Vysočina je v zimním období známá svou rozsáhlou sítí běžkařských tras, které jsou pravidelně projížděny a pečlivě upravovány. Kromě toho je možné využívat i běžeckou arénu v Novém Městě na Moravě. A kdo má raději sjezdovky, může si zalyžovat hned na několika kopcích v okolí – ve Svratce, v Hlinsku, na Harusáku v Novém Městě, v Jimramově nebo v Olešnici.

Vůbec se nedivím, že se sem hosté rádi vracejí. Tady si každý najde to své, ať už chce jen koukat do zeleně, nebo sportovat od rána do večera. Máte chuť zažít atmosféru hotelu a jeho okolí na vlastní kůži? S radostí vás provedu.

To pravé místo

POLOHA

Penzion na Křižánkách

Moravské Křižánky 163, 592 02 Svratka

Cena nemovitosti

45 000 000,-Kč

NAPIŠTE MI

Máte dotazy nebo si chcete domluvit termín prohlídky? Kontaktujte mě, prosím.
Klaudia Kocmanová

Telefon

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2021 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT