105

PLOCHA BYTU m²

6

POČET PODLAŽÍ

4

POČET MÍSTNOSTÍ

2019

KOLAUDACE

Projděte si nemovitost 

VIDEO PROHLÍDKA

Vyberte si i VY svůj jedinečný domov

Poslední byty

Byt 3+kk, 100m2

Nadstandardní bydlení s panoramatickým výhledem na Brno

Byt 3+kk, 100m2

Hledáte moderní, prosvětlené a nadstandardní bydlení?

Byt 4+kk, 100m2

Splňte si sen o bydlení blízko centra s panoramatickým výhledem, prodej bytu Rezidence Rotalova , 4+kk , 100m2

Projděte si 

Slovo developera

Jaký byl náš hlavní záměr při projektování a výstavbě REZIDENCE Rotalova? Rozhodli jsme se vytvořit mimořádnou nabídku bytů pro zájemce, kteří chtějí bydlet ve městě, a přitom touží po klidu a všech výhodách života na předměstí.

Nové byty jsou jediněčné svým panoramatickým výhledem do udržovaného vnitrobloku plného zeleně, přes střechy stabilizované zástavby rodinných domů na panorama města, kterému dominuje husovický kostel.

Neopakovatelnému výhledu jsme podřídili dispozice bytů s prosklenou fasádou. Toto řešení nám umožnilo přivést slunce, vzduch a přírodu do obytného prostoru ve všech ročních obdobích. Vzniklo tak bydlení propojené s přírodou.

V šestipatrové REZIDENCI se nachází 39 bytů. Na každém patře jsou umístněny jen dva byty. Vytápění zajišťuje společná plynová kotelna. Dům má průkaz energetické náročnosti B – velmi úsporný. Ke každému bytu si můžete koupit společné garážové stání či samostatnou garáž a také sklep.

Byty jsou zkolaudovány a už jen čekají, až se nastěhujete a vytvoříte z nich svůj domov.

Úchvatný výhled na panorama Brna

Největším lákadlem je jeden z nejkrásnějších výhledů v Brně, kterému dominuje husovický kostel. Uklidňující zeleň vnitrobloku je lemována řadou staveb, nad kterými se rozprostírají vinohradské kopce a lom Hády.
Patří k těm výhledům, které vás nikdy neomrzí. Protože územní plán nepovoluje žádné další stavby v této oblasti, radost z výhledu si můžete užívat nekonečně dlouho.
Takový výhled se nikdy neomrzí. Navíc vám zůstane do konce života, protože územní plán tu nepovoluje již žádné další stavby.

Posezení jako na terase

V létě otevřete okna a můžete žít v obývacím pokoji stejně jako na terase. Z krásných výhledů se budete těšit i v zimě. Jedinečná skleněná stěna umožňuje přirozenému světlu prostoupit celým interiérem. Když bude slunce pálit příliš staží stáhnout venkovní žaluzie.

Promyšlené dispozice s možností úprav

Dispozice bytů jsou tak, aby splňovaly nároky na pohodlí i praktickou stránku každodenního života. Panoramatický výhled utváří neopakovatelnou atmosféru hlavní obytné části, ložnice jsou situovány tak, aby jste měli klid a soukromí, dostatek úložných prostor zajistí velká šatna. Samozřejmostí je vstupní hala, koupelna a samostatná toaleta. Chcete ještě více volnosti? Dispozici 4+kk snadno upravíte na 3+kk

Pro vaše náročné představy

Výhodou novostavby jsou nové a čisté prostory v bezvadném stavu. Starosti s opravami můžete hodit za hlavu na dlouhé roky. Jakožto první majitelé jste to právě vy, kdo vtiskne bytu nezaměnitelnou podobu a zvolí vybavení podle svých představ.
Abychom mohli plnit i ty nenáročnější přání klientů, spolupracujeme jen s vybranými a prověřenými dodavateli.

Místo pro Vaše bydlení

POLOHA

REZIDENCE Rotalova

Rotalova 1171/80, 614 00, Brno-sever

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
Klaudia Kocmanová

Phone

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2020 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT