38

UŽITNÁ PLOCHA m²

7

POČET PODLAŽÍ

2016

ROK KOLAUDACE

1

POČET MÍSTNOSTÍ

Projděte si nemovitost 

VIDEO PROHLÍDKA

Projděte si 

Prodej bytu 1+kk. Zastávka MHD před domem, kousek od chráněného parku.

Perfektní byt v 1np v novostavbě z roku 2016 jen 6 minut pěšky z Campusu. Bezbariérový byt  je dispozičně kvalifikován jako 1+kk o výměře 36,68 m2, u něhož je navíc ještě parkovací stání v podzemních garážích a sklepní kóje (7m2) hned vedle bytu. V okolí najdete všechno, co ke spokojenému životu potřebujete. Obchody, restaurace, fitness Fit4all, dopravní dostupnost i přírodu v podobě přírodní rezervace pod Kamenným vrchem.

Klíčové výhody nemovitosti

Výborná lokalita

Obchody, restaurace, kavárny, parkovací stání v garáži.

Nadstandardně veliká sklepní kóje (7m2)

Kupte si byt, kde můžete skvěle bydlet vy nebo váš nájemník.

 

 Nachází se v novostavbě rezidenčního domu Atrium, který vznikl v blízkosti Campus Square v Brně - Novém Lískovci, na ulici Kamínky. Byt je dispozičně kvalifikován jako 1+kk o výměře 36,68 m2.

V těsné blízkosti je obchodní centrum Campus Square, Masarykova univerzita a FN Brno. Přímo v tomto domě se nacházi Česká pošta, obchody a lékařské ordinace. Bezbariérový přístup, zastávka MHD Koniklecová asi 2 min. od domu. 

Byt je velmi dobře dispozičně řešen. Vchodovými dveřmi se z domovní chodby vstupuje do předsíně(7,8m2). Hned vedle dveří je šatna(2,2m2) na míru a veliká skříň rovněž vyrobena na míru. Z předsíně se chodbou projde okolo koupelny(4,6m2) s podlahovým topením, vanou a toaletou do hlavní obytné části. V prostorném pokoji(24,1m2) je prostorově oddělen plně vybavený kuchňský kout a hlavní místnost, ze které je perfektní výhled do okolí. Byt prodáváme částečně vybavený, pokud tedy hledáte byt na investici s minimálními starostmi, můžete přijít rovnou s nájemníkem.  Na podlahách je v koupelně dlažba, podlahové topení a v předsíni, v chodbě a v obytné místnosti laminátová podlaha. V domě jsou dva výtahy.

Sklepní kóje (7m2) je hned vedle bytu a je zděná a je v nich dostatek prostoru na kola, lyže a další věci, které nepotřebujete každý den. Parkovací stání se nachází v prvním podzemním podlaží. Pokud máte zájem o více informací nebo prohlídku, dejte mi vědět a jsem Vám ráda k dispozici. V rámci pouhého zájmu o tento byt automaticky získáváte bezplatné nezávazné poradenství v rámci financování nemovitostí. Cílem je ochránit vás i vaše peníze a najít nejbezpečnější a nejvýhodnější formu financování nemovitosti ideálně tak, abyste i peníze ušetřili. Budu se na vás těšit, na viděnou.

 

Místo pro Vaše bydlení

POLOHA

1+kk v perfektní lokalitě v novostavbě

Cena nemovitosti

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
Klaudia Kocmanová

Phone

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2022 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT