55

UŽITNÁ PLOCHA m²

4

POČET PODLAŽÍ

2

Podlaží

3

POČET MÍSTNOSTÍ

Projděte si nemovitost 

VIDEO PROHLÍDKA

Projděte si 

Požadujete v těsné blízkosti vašeho bydlení zeleň a zároveň veškerou občanskou vybavenost?

Hledáte podnájem, kde propojíte vaše bydlení s aktivitami v přírodě jen co vyjdete ven z domu? Požadujete v těsné blízkosti vašeho bydlení zeleň a zároveň veškerou občanskou vybavenost? Vítejte v jedné z největších městských částí města Brna. Bystrc je jedna z nejatraktivnějších částí Brna. Na území této městské části se nachází řada brněnských rekreačních objektů – Brněnská přehrada, Zoo Brno situovaná na Mniší hoře, Údolí oddechu, rozsáhlé Podkomorské lesy s areálem Pohádky máje (včetně Helenčiny a Ríšovy studánky), hrad Veveří. 

Brněnská přehrada je vzdálena cca 35 minut pěšky, obora Holedná je přímo za domem.
Současně je Bystrc jedním z největších brněnských sídlišť a jednou z nejvýznamnějších městských částí Brna. Na hladině bystrcké části Brněnské přehrady se každoročně koná významná několikadenní mezinárodní soutěžní přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis, která přitahuje desítky tisíc diváků.

V této úžasné přírodně bohaté  a vyhledávané lokalitě vám nabízím k pronájmu skvěle dispozičně řešený, světlý, prostorný, částečně zařízený byt 2+1 s vlastním s exkluzívním výhledem do přírody. V okolí  je mnoho zeleně a dětských hřišť, školy, školky, gymnázium,  poliklinika, veškerá občanská vybavenost . 30 metrů zastávka trolejbusu , 50 metrů zastávka autobusu. Dostupnost do centra města zajišťují pravidelné linky MHD cca každých 5 min. Výborná občanská vybavenost v blízkosti domu - zastávky MHD, supermarkety, restaurace, pošta, bankomaty, lékárna atd.

Krásný, světlý byt o velikosti 2+1 o ploše 55 m2 po rekonstrukci ve 2. NP panelového domu bez výtahu po revitalizaci s novými plastovými okny, včetně sklepu a kočárkárny. 
V kuchyni (11,40m2) jsou zabudovány veškeré elektrospotřebiče (sklokeramická deska a trouba, lednice s mrazákem, myčka nádobí).  Obývací pokoj (16,20m2) se sedačkou, zařízená ložnice (14,50m2) a koupelna se sprchovým koutem a pračkou. Velkou devizou bytu je šatna (7m2) 
V domě je zajištěn pravidelný úklid.
 
Nájem 13 000,- kč a poplatky 2 760,- Kč měsíčně za 2 osoby (teplo, voda, společné prostory) + elektřina.  Kabelovka, UPC, Netbox. Byt je k dispozici ihned.
 
Ukazatel energetické náročnosti: G* (PENB není k dispozici. Pokud bude dodán, bude údaj aktualizován).

Tady je Váše úžasné místo pro vaše budoucí bydlení, kam se budete vždy rádi vracet domů. Budu se těšit na osobní setkání s vámi. Brzy na viděnou.
Napište mi.

Místo pro Vaše bydlení

POLOHA

2+1 Bystrc pronájem

Cena nemovitosti

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
Klaudia Kocmanová

Phone

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2022 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT