64

UŽITNÁ PLOCHA m²

2

PODLAŽÍ

8

SKLEP m²

3

CELKEM PODLAŽÍ

Projděte si nemovitost 

VIDEO PROHLÍDKA

Projděte si 

Byt 2+1 v centru Brna ideální investiční

Když se objeví byt na prodej byt 2+1 v centru Brna v cihlovém domě, a ještě s neprůchozími pokoji, většinou se po něm hned zapráší. Tento byt se nachází na ulici Zahradnické, téměř hned naproti pár kroků od Pedagogické fakulty MU a office centru Spielberg.

 

A to je velmi důležitá informace, protože pokud se někdy v budoucnu – nebo možná rovnou – rozhodnete tento byt pronajímat, máte v blízkém okolí mnoho potenciálních nájemníků, kteří v Brně studují studují nebo pracují. 

 

Tento byt si buď koupíte na investici a to proto, že má nejen výbornou strategickou polohu ale i pro jeho dispozici. Tato dispozice 2+1 vám nabízí oddělené a neprůchozí pokoje, kuchyň spižírnu, šatnu a ještě komoru. Koupelnu a samostatnou toaletu. Je to oblíbená dispozice jak pro investory, tak i pro nájemce. A to proto, že takový byt mohou sdílet dva lidé, aniž by byli partnery a narušovali si soukromí. A navíc se ještě podělí o náklady s tímto bytem spojené.

 

Samotný byt se nachází ve 2. patře cihlového činžovního domu. Pohyb potřebujeme všichni, takže to, že v domě není výtah, oceníte zejména, pokud jste sportovně založení nebo chcete každý den vylepšovat vaši fyzičku přirozeným způsobem. 

 

Byt se skládá ze dvou oddělených prostorných neprůchozích pokojů (22 m2 a 11 m2), ale pokud zrušíte šatnu, tak druhý pokoj bude mít 17 m2, a i tak vám zůstane dost úložného prostoru. Kuchyně s jídelním koutem (8 m2), spíž (1 m2), prostorné vstupní chodby, kam se vejdou velké s vestavěné skříně (9 m2), toalety (1 m2), komory (2 m2), koupelny s vlastním kotlem a místem na pračku (4 m2) a sklepu v původním stavu v suterénu domu (8 m2). Celková podlahová plocha bytu je 59,3 m2. Celková podlahová plocha bytu je 64 m2. A jak by se dala zvětšit koupelna nebo propojit pokoj s kuchyní, najdete na přiložených 3 D půdorysech.

 

Kuchyně s jedním z pokojů jsou orientován do klidného vnitrobloku jihozápadně. Před lety prošel částečnou renovací a je orientovaný na východ a západ. Byt je v osobním vlastnictví, takže pokud si jej budete chtít přizpůsobit podle svých představ, nikdo vám v tom bránit nebude. Byt má vlastní kotel a dřevěná okna po výměně. Okna jsou plastová.

 

Lokalita je skvělá. Jste kousek od centra, kousek od Mendlova náměstí a zastávky tramvaje. V dosahu máte i spoustu tramvajových linek na Mendelově náměstí. Na své si přijdou i sportovci – cyklostezka, posilovna na Holandské, bruslení či hokej v hale Rondo, prostě cokoliv, co vás napadne. 

 

Pokud byste potřebovali cokoliv doplnit, napište mi nebo zavolejte a já vám pošlu kompletní doplňující informace. Následně se domluvíme na termínu prohlídky. Těším se na vás.

 

Místo pro Vaše bydlení

POLOHA

Ideální byt 2+1 investiční

Zahradnická 13, Brno

Cena nemovitosti

6 550 000,-Kč

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
Klaudia Kocmanová

Phone

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2022 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT