57

UŽITNÁ PLOCHA m²

5

POČET PODLAŽÍ

2009

ROK VÝSTAVBY

2

POČET MÍSTNOSTÍ

Projděte si nemovitost 

VIDEO PROHLÍDKA

Projděte si 

Hledáte bydlení v klidné části Prahy?

Hledáte bydlení v klidné části Prahy? Místo, kde vám nabízím byt 2+kk (64m2), vás osloví krásnou přírodou a výbornou dopravní dostupností zároveň. Byt ve 2 NP s výtahem, je ideální jako byt startovací, nebo byt pro dlouhodobou investici. Tento byt je příjemně světlý a je velmi dobře dispozičně řešený. Vstupní chodbou a předsíní projdete do ložnice (13,5 m2), která je orientovaná na sever. Výhoda zejména v letních parních nocích. Nejvíce zde oceníte úložné prostory. V ložnici se dále nachází vestavné skříně a v předsíni uložíte do sníženého stropu i lyže. V koupelně mužete relaxovat ve velké vaně a je zde místo i na pračku a také úložný prostor v podobě vysoké skříňky. Z chodby si můžete odskočit hned vedle koupelny na toaletu. Byt má prostorný a krásně světlý obývací pokoj (35 m2) s kuchyňským koutem, orientovaný na jihozápad, ze kterého je vstup balkón (6,85 m2).

Jednou z největších předností tohoto bytu je soukromí a ticho. Byt je rohový a díky absenci okolních bytů nabízí klid nejen ložnice, nýbrž i lodžie. Díky francouzským oknům a zeleni za okny dodává bytu obraz venkova a vzájemného propojení sama příroda. 

K bytu patří sklep a parkovací stání v suterénu domu. Dům má vlastní plynovou kotelnu pro topení a ohřev vody.

Dopravní dostupnost poskytuje přímá linka autobusu, nebo cca 12 minut pěšky je stanice metra B „Rajská zahrada” nebo 1 minutu autem na Pražský okruh. Kompletní nákupní zázemí vám nabídne oblíbené nákupní a zábavné Centrum Černý Most s množstvím dalších hypermarketů, restaurací, multikino, fitness, bazén nebo také IKEA.

Dále sem zajíždí rozvoz s online nákupy Tesco i Rohlík.

V bezprostředním okolí se nacházejí malebné zahrádkářské kolonie, v docházkové vzdálenosti pak najdete Hloubětínský park, Kyjský rybník, Bažantnice, cyklostezky a další.  

Kyje se zejména v posledních letech staly vyhledávaným a žádaným místem pro nadstandardní bydlení. Tato unikátní lokalita dokonale splňuje všechny požadavky kladené na zdravé, čisté a přitom praktické moderní bydlení. Poskytuje, jak dostatek soukromí tak veškerou občanskou vybavenost v blízkosti. Pravděpodobnost růstu cen bydlení v této lokalitě je více než očekávaná.

Byt je k dispozici ihned, zavolejte mi a přijďte si osobně zažít ten pocit bydlení na venkově v Praze. 

Cena bytu 4 990 000,- Kč 

 

Místo pro Vaše bydlení

POLOHA

2+kk Praha - Kyje

Cena nemovitosti

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
Klaudia Kocmanová

Phone

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2022 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT