47

UŽITNÁ PLOCHA m²

3

POČET PODLAŽÍ

2007

ROK VÝSTAVBY

2

POČET MÍSTNOSTÍ

Projděte si nemovitost 

VIDEO PROHLÍDKA

Projděte si 

Pracujete v Praze, ale bydlení pro Vás v hlavním městě je finančně nedostupné?

Pracujete v Praze, ale bydlení pro Vás v hlavním městě je finančně nedostupné? Nabízíme Vám byt 2+kk 20 km od centra Prahy s parkovacím stáním před domem v lokalitě, která prochází dynamickým rozvojem. Ať už si byt pořídí mladý pár nebo ho pojmete jako výhodnou investici, obojí má jednoho společného jmenovatele. Tím je pořizovací cena za byt s parkovacím stáním, který už stojí a nekupujete tak byt, který developer teprve bude stavět.

 

Byt 47,20 m2 je v prvním patře bytového domu z roku 2007.  Dům má vlastní plynovou kotelnu pro topení a ohřev vody. Tento byt je příjemně světlý a je velmi dobře dispozičně řešený. Je rozdělený na předsíň (3,3 m2), koupelnu s rohovou vanou (4,3 m2), pokoj s kuchyňským koutem (21,9 m2) a ložnici s velkou vestavnou šatní skříní (17,7 m2), která pojme vše co potřebujete schovat (dokonce i kolo). Okna orientovaná na jihovýchod jsou plastová. Podlahy v obytných místnostech jsou laminátové , v kuchyni, WC a předsíni je keramická dlažba. Ve vestibulu je možnost úschovat kola a kočárky ve společné kočárkárně. Za domem je dětské hřiště a malý park s lavičkami. Předností jsou nízké měsíční náklady. PENB je hodnota C. V ceně bytu je parkovací stání č.44 před domem. V blízkosti se nachází rybníky, zeleň.

Dům má výhodnou  polohu, na vlakové nádraží 1800 m, na náměstí Arnošta z Pardubic 1300 m, obchod Billa 250m.

Do centra Prahy jezdí vlaky až čtyřikrát za hodinu na Hlavní nádraží a Masarykovo nádraží a cesta trvá cca. 25 minut. Dojezd autem ma Černý most cca 20 minut a obec plánuje další zlepšení dopravní obslužnosti.

 

V Úvalech je veškerá občanská vybavenost: škola, školka, pošta, zdravotní středisko, obchody . Sportovní vyžití: sportovní hala, fotbalový a tenisový klub, koupaliště, cyklostezky, na hranici Úval se nachází chráněná přírodní rezervace Klánovický les a také přírodní park. Využití pro děti: přímo mezi domy se nachází dětské hřiště či relexační zóna. 

Úvaly jsou často také označovány jako „Město v zeleni“. Největší devizou Úval je jeho poloha uprostřed zeleně, lesů a hájů, množství rybníků a malebných přírodních zákoutí. Město je nejen zelení obklopeno, ale i v intravilánu se nalézá několik parků, největší z nich je park Josefa Nachlingera na Úvaláku. Lákavou lokalitou je rovněž přírodní park Králičina se zajímavou naučnou stezkou. Pokud Vás tento popis místa k bydlení zaujal, tak je možná tato nabídka přímo pro Vás.

 

Realita je taková, že ceny nemovitostí v Praze už mají absurdní hodnoty a právě proto je koupě tohoto bytu vzhledem k jeho pořizovací ceně dostupná pro mladý pár nebo to může být výhodná investice s dlouhodobým příjmem .

Zavolejte mi, co když právě tento byt hledáte?

Místo pro Vaše bydlení

POLOHA

Město v zeleni

Cena nemovitosti

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
Klaudia Kocmanová

Phone

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2022 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT