60

PPODLAHOVÁ PLOCHA m²

4

POČET PODLAŽÍ

32

TERASA PLOCHA m²

2

POČET MÍSTNOSTÍ

Projděte si nemovitost 

VIDEO PROHLÍDKA

Projděte si 

Když se sen o bydlení, změní ve skutečnost.

Prodej 2+kk, 60 m², Praha-Modřany
Prodej bytu 2+KK bez investic a bez čekání.

V Modřanech se staví hodně nových bytů, ale budete si na ně muset ještě počkat. A pokud čekat nechcete a chcete bydlet hned, nabízím vám v zastoupení majitele jeden vymazlený byt v novostavbě z roku 2018.

Tento moderně zařízený byt bude ideálním místem k životu pro mladého aktivního muže, ženu nebo mladý pár.
Byt lze charakterizovat slovy PROSTOR, SVĚTLO, DESIGN A PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY.
Ráno vyjdete na svou prostornou terasu s ranní kávou a budete relaxovat u nádherného výhledu. Odpoledne se půjdete projít, projet se na kole či bruslích nebo si jen zaběhat podél Vltavy.

Vstup na terasu vede z každého pokoje. A to není vše. Kdy se vám poštěstí pozorovat západ slunce přímo z vany z bytu? I pohled do krbu si můžete vybrat a to buď z obývacího prostoru nebo z ložnice. Bio krb je totiž zabudovaný ve stěně.

Když se řekne 2+KK většinou myslíte na malý byt. V tomto případě to rozhodně neplatí. Čeká vás tu komfortních 58 m² užitné plochy bytu a k tomu velkorysá 32 metrová terasa v posledním patře s výhledem, který u bytů není obvyklý.

Nábytek na míru je promyšlený do nejmenšího detailu, aby byla zachována vzdušnost bytu a zároveň vznikly dostatečné úložné prostory. Vše bylo uděláno pečlivě na míru a na kvalitních materiálech se nešetřilo.

Byt je ve čtvrtém patře v novostavbě s výtahem. Celková podlahová plocha je 60,4 m², ložnice 15,06 m², obývací pokoj s KK 29,47 m², plovoucí dřevěná dýhovaná podlaha dub, samostatná komora 2,50 m², předsíň 5,63 m², koupelna se samostatně stojící vanou, sprchovým koutem a WC 6,27 m², podlahové topení v koupelně, terasa 32,60 m², sklep 2,8m², parkovací stání 14,5m². Velkoformátové obklady a samostatně stojící designová vana celý prostor opticky zvětšují.
Kuchyně je na 2+KK nadstandardně velká se všemi spotřebiči(indukce, vinotéka,...) a velmi vkusně vestavěnou vinotékou. Místo pro pračku je určeno v samostatné komoře. Všechna okna mají elektricky ovládané rolety a oba pokoje mají vstup na velkorysou terasu s výhledem, který vás nikdy neomrzí. Klimatizační jednotka k bytu je umístěna na střeše, aby nehyzdila byt. Parkování je v Praze velké téma, ale to vás nemusí trápit protože k bytu náleží zvětšené parkovací stání. Byt se prodává zvětší části vybavený, to může zajímat někoho, kdo nemá čas na zařizování. Jen přijdete a bydlíte.

Nejsou Modřany jako Modřany. Tento byt se nachází ve vilové části starých Modřan v Tylově čtvrti. Seběhnete k Vltavě na večerní beach, sednete na kolo, nebo se projdete do modřanské rokle. Restaurace, renomované školy, kompletní lékařská péče, úřady a přímá tramvaj do centra do 20 minut jsou samozřejmostí. Novostavba, v níž se byt nachází, je jen pár kroků od Vltavy, lesa a taky od zastávky tramvaje např. č. 17 přímo do centra.

Klíčové parametry bytu:
- zvětší části zařízený
- podzemní parkovací stání
- klimatizace
- elektrické venkovní žaluzie
- kvalitní materiály
- skvělá poloha
- sklep
- 2 min. od zastávky tramvaje
- do centra 25 min
- k metru 20 min
- mnoho aktivit ke sportovnímu vyžití v blízkém okolí


Pokud Vás baví design za rozumnou cenu, potom tento byt bude pro vás tím pravým.
Byt je v osobním vlastnictví s poměrně zajímavými měsíčními náklady a to vás zaujme, zejména, pokud budete uvažujete o investici.
Zavolejte mi a já se na vás budu těšit na prohlídce.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě prodávajícím zvolených kritérií.

Místo pro Vaše bydlení

POLOHA

Prodej bytu v novostavbě bez investic a bez čekání

Nesvadbova 1272/2, Praha- Modřany

Cena nemovitosti

9 400 000,- Kč

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
Klaudia Kocmanová

Phone

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2022 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT