100

UŽITNÁ PLOCHA m²

6

POČET PODLAŽÍ

2019

KOLAUDACE

3

POČET MÍSTNOSTÍ

Projděte si nemovitost 

VIDEO PROHLÍDKA

Projděte si 

Rezidence - Rotalova, 3+kk , 100m2

Hledáte moderní, prosvětlené a nadstandardní bydlení? Potřebujete bydlet ve městě a přitom toužíte po klidu a zeleni příměstského bydlení? Oceníte možnost nastěhování se do zcela nového již zkolaudovaného bytu, který si dotvoříte dle vlastních představ? 

Je mi velkým potěšením, že vám mohu představit a nabídnout prodej posledních 4 bytů v klidné lokalitě jen 8 min. od centra města. Jednotlivé byty vás rozhodně ohromí svými velkými okny orientovanými na JV, díky nimž prostupuje do interiéru denní světlo, ale i uklidňující zeleň. 

REZIDENCE ROTALOVA vám nabídne vše, co potřebujete ke komfortnímu bydlení. Nadstandardní bydlení s panoramatickým výhledem na Brno, skvělé dispoziční řešení s možností variability, klidnou lokalitu se zelení a veškerou občanskou vybavenost 
v těsné blízkosti.
Bytový dům na ulici ROTALOVA v Brně na pomezí Černých polí a Husovic vám nabízí jedinečné bydlení v šestipodlažním komplexu s výtahem. Na každém patře jsou vždy jen 2 byty, což vám zajistí dostatečný klid a naprosté soukromí. 

Všechny byty jsou řešeny tak, aby poskytovaly prostor nejen k velmi příjemnému a komfortnímu bydlení, ale také k relaxaci. Vzhled domu je laděn do moderního stylu a bezesporu bude designovou i architektonickou dominantou okolí. 

Provedu vás nyní bytem BC.1.2. v 1NP a 1PP 3+1.
Ze vstupní haly (14m2), je přístup do šatny (6m2), samostatné toalety (1,80m2), koupelny (5,30m2) vybavené umyvadlem, sprchovým koutem, vanou, pokoje (10,90m2) a kuchyně (12,50m2).
Prostorný obývací pokoj (30,30m2). Tento prostor je propojený s dalším pokojem ( 18,40m2). Navíc je zde úsporné podlahové topení, které umožňuje efektivnější způsob vytápění po celé ploše místnosti, bezúdržbový provoz, dlouhou životnost a dokonalé estetické řešení. Okna jsou již opatřena venkovními žaluziemi na dálkové ovládání. Vybavení kuchyně není součástí standardu, dotvoříte si tak sami svůj prostor a design. 
  
Myšleno je samozřejmě i na vaše auto/a. Pohodlně je zaparkujete buď uvnitř nově vybudovaných garážových prostor či v samostatné garáži. 
více informací včetně virtuální prohlídky najdete na rezidence-rotalova
Klíčové výhody
 - neplatíte daň z nabytí
 - lokalita
 - dispozice
 - výhled

Pokud hledáte byt, který vám nabídne vysoce komfortní bydlení, je stylově a luxusně zařízen, a chcete žít na skvělém místě s pozitivní energií tak mi zavolejte a přijďte se přesvědčit osobně...

Místo pro Vaše bydlení

POLOHA

Hledáte moderní, prosvětlené a nadstandardní bydlení?

Cena nemovitosti

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
Klaudia Kocmanová

Phone

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2022 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT