100

UŽITNÁ PLOCHA m²

6

POČET PODLAŽÍ

2019

KOLAUDACE

3

POČET MÍSTNOSTÍ

Projděte si nemovitost 

VIDEO PROHLÍDKA

Projděte si 

Hledáte moderní, prosvětlené a nadstandardní bydlení? Potřebujete bydlet ve městě a přitom toužíte po klidu a zeleni příměstského bydlení? Oceníte možnost nastěhování se do zcela nového již zkolaudovaného bytu, který si dotvoříte dle vlastních představ? 

Je mi velkým potěšením, že vám mohu představit a nabídnout prodej posledních 4 bytů v klidné lokalitě jen 8 min. od centra města. Jednotlivé byty vás rozhodně ohromí svými velkými okny orientovanými na JV, díky nimž prostupuje do interiéru denní světlo, ale i uklidňující zeleň. 

REZIDENCE ROTALOVA vám nabídne vše, co potřebujete ke komfortnímu bydlení. Nadstandardní bydlení s panoramatickým výhledem na Brno, skvělé dispoziční řešení s možností variability, klidnou lokalitu se zelení a veškerou občanskou vybavenost 
v těsné blízkosti.
Bytový dům na ulici ROTALOVA v Brně na pomezí Černých polí a Husovic vám nabízí jedinečné bydlení v šestipodlažním komplexu s výtahem. Na každém patře jsou vždy jen 2 byty, což vám zajistí dostatečný klid a naprosté soukromí. 

Všechny byty jsou řešeny tak, aby poskytovaly prostor nejen k velmi příjemnému a komfortnímu bydlení, ale také k relaxaci. Vzhled domu je laděn do moderního stylu a bezesporu bude designovou i architektonickou dominantou okolí. 

Provedu vás nyní bytem BC.3.6 ve 3. NP – možnost 3+kk nebo 4+kk, dle vaší potřeby.
Ze vstupní haly (16,50m2), je přístup do šatny (3,70m2), samostatné toalety (1,80 m2), koupelny (5,30m2) vybavené umyvadlem, sprchovým koutem, vanou, pokoje (12,80m2) a pokoje (10,90m2).
Kuchyně je spojena s jídelnou a prostorným obývacím pokojem (celková výměra 30,30m2). Tento prostor je propojený s dalším pokojem ( 18,40m2). Navíc je zde úsporné podlahové topení, které umožňuje efektivnější způsob vytápění po celé ploše místnosti, bezúdržbový provoz, dlouhou životnost a dokonalé estetické řešení. Vybavení kuchyně není součástí standardu, dotvoříte si tak sami svůj prostor a design. 
  
Myšleno je samozřejmě i na vaše auto/a. Pohodlně je zaparkujete buď uvnitř nově vybudovaných garážových prostor či v samostatné garáži. 

Klíčové výhody
 - neplatíte daň z nabytí
 - lokalita
 - dispozice
 - výhled


Pokud hledáte byt, který vám nabídne vysoce komfortní bydlení, je stylově a luxusně zařízen, a chcete žít na skvělém místě s pozitivní energií tak mi zavolejte a přijďte se přesvědčit osobně...

Místo pro Vaše bydlení

POLOHA

Nadstandardní bydlení s panoramatickým výhledem na Brno

Cena nemovitosti

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
Klaudia Kocmanová

Phone

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2022 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT