75

PLOCHA BYTU m²

5

PODLAŽÍ CELKEM

86

PLOCHA CELKEM VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ

3

POČET MÍSTNOSTÍ

Projděte si nemovitost 

VIDEO PROHLÍDKA

Projděte si 

3+kk s parkováním v Líšni - rodinný ráj v srdci města

Představte si život, kde večerní hledání parkovacího místa je minulostí. Kde každý den začíná a končí v pohodlí domova, který spojuje vesnickou idylku s městskými vymoženostmi. 

Vítejte v Líšni, obci ve městě, která nabízí nejen klid a zeleň, ale i nadstandardní dostupnost škol, školek a obchodů a občanské vybavenosti. Líšeň prostě žije s vámi a pro vás.

Nabízím vám ke koupi prostorný byt 3+kk s podlahovou plochou 75,1 m2, závětřím - "předteráskou" 9,1 m2, sklepem a parkovacím stáním. Byt se pyšní nejen vlastním parkováním, ale i promyšlenou dispozicí pro maximální pohodlí a soukromí.

Poloha a dispozice:

Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží ( 3.patro), ve střední části domu. Dispozice 3+kk nabízí prostorné a dobře rozvržené místnosti s neprůchozími pokoji, což zajišťuje soukromí a klid pro všechny členy domácnosti. 

Vybavenost a specifika:

Specifickým rysem je přístup k bytu prostřednictvím prostorného výtahu to usnadňuje každodenní život rodin s dětmi nebo těžkými nákupy. Případný kočárek necháte na závětří - na "předterásce. To je ideální řešení pro rodiny s malými dětmi hledající pohodlí a snadnou dostupnost. Prostorná předsíň oddělená dveřmi, která zahrnuje velkou šatní skříň. Tato výhodná konfigurace zajišťuje dostatek úložného prostoru a organizaci bez kompromisů. Ideální pro rodiny hledající pohodlí a praktičnost v každodenním životě. Obývací pokoj, který je spojuje kuchyní vám nabídne prostor pro společné chvíle celé rodiny. Moderní a světlý interiér podporuje společenský život a zároveň poskytuje dostatek místa pro každodenní pohodlí. Představte si, jak se vaše rodina shromažďuje v obývacím pokoji, který je srdcem domova, kde se setkávají kulinářské umění a rodinná pohoda. Neprůchozí pokoje, vám zajistí soukromí a klid pro každého člena rodiny. Ideální pro ty, kdo chtějí udržet harmonii a zároveň poskytnout každému dostatek vlastního prostoru. Perfektní řešení pro rodinné bydlení s důrazem na pohodlí a soukromí. Byt je vybaven moderními prvky a nabízí vysoký standard bydlení. V pokojích najdete prostorné vestavěné skříně, které nabízí ohromující množství úložného prostoru. Ideální řešení pro ty, kdo hledají kombinaci stylu a funkčnosti. Zamilujte se do prostorného dětského pokoje, který původně pojmul dvě postele a dva psací stoly, a do koupelny plné denního světla s praktickým rozvržením.  Koupelna , kromě všeho potřebného snadno pojme jak pračku, tak sušičku. Její moderní design a praktické uspořádání zajišťuje pohodlí a funkčnost. A navíc  v koupelně ani na toaletě nemusíte ve dne používat umělé osvětlení. A to není v bytech obvyklé. Ideální volba pro vás kdo hledáte komfortní a efektivní řešení pro svůj domov. Součástí bytu je i praktický sklep (2 m²) a parkovací stání (12 m²), což přidává na jeho atraktivitě a pohodlí. 

Orientace bytu: Obytné místnosti orientovány na jih, příslušenství na sever

Příslušenství: K bytu náleží sklep o velikosti 2 m² a parkovací stání o rozloze 12 m², takže nemusíte večer hledat místo, kde zaparkujete.

Dům: Bytový dům z roku 2007, situovaný mezi novou a starou Líšní, nabízí moderní bydlení s vynikající dostupností. Díky rychlostní komunikaci je zajištěn klid a odklon dopravy od obytné části. Dům se nachází na ulici Bednaříkové, je umístěný mezi novou Líšeňskou a Jírovou v Brně. Dům je orientován severojižním směrem díky čemuž umožňuje optimální využití přirozeného světla. Konstrukce a umístění domu jsou navrženy s ohledem na pohodlí obyvatel a klidné bydlení s důrazem na dostatečné oslunění a odhlučnění od hlavních komunikací. Dům je postaven z kvalitních materiálů, které zajišťují dobré tepelné a akustické izolační vlastnosti.

Rok výstavby: 2007

Počet podlaží: 4 nadzemní podlaží

Výtah: Ano, zajišťuje snadný přístup až k dveřím bytu

Celková podlahová plocha včetně příslušenství: 86,2 m²

Parkování a přístup:

V bezprostřední blízkosti domu se nachází také parkoviště, které slouží obyvatelům, s dalšími parkovacími místy před restaurací a podél bloku. Příjezd k domu je zajištěn odbočkou z ulice Novolíšeňské, což zajišťuje snadnou dostupnost a pohodlné parkování pro obyvatele.

Lokalita: Líšeň je magické místo, kde se snoubí moderní bydlení s tradicemi a přírodou. Tato lokalita je ideální pro rodiny s dětmi, nabízející 16 mateřských škol, z toho 6 soukromých a 3 lesního typu, 5 základních škol a veškerou přímo nadstandardní  občanskou vybavenost. Tato lokalita je charakteristická svým spojením s rychlostní komunikací Novolíšeňskou, která obepíná sídliště Líšeň postavené během 80. let 20. století. Ulice Bednaříková, jako místní komunikace, je navržena paralelně s Novolíšeňskou a je součástí sídliště Líšeň určeného pro bloky panelových domů. Tato oblast nabízí dobrou dopravní dostupnost díky přímému spojení s hlavní komunikací a dálničním přivaděčem směrem na dálnici D1 směr Olomouc. Napojení na dopravní systém města je velmi dobrý, dostupnost do centra je tramvají a sítí autobusů z několika směrů. Doba jízdy z centra je cca 15 min.

Tato kombinace moderního bydlení, výhodné polohy a kvalitních technických parametrů domu činí tento byt atraktivní volbou pro ty, kteří hledají pohodlné a bezpečné bydlení v Brně. Nechejte se inspirovat bytem v Líšni, který je připraven na okamžité nastěhování bez nutnosti dalších investic.

 

Místo pro Vaše bydlení

POLOHA

Rodinný ráj v srdci města

Cena nemovitosti

7 299 000,-

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
Klaudia Kocmanová

Phone

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2022 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT