100

UŽITNÁ PLOCHA m²

6

POČET PODLAŽÍ

4

POČET MÍSTNOSTÍ

2019

KOLAUDACE

Projděte si nemovitost 

VIDEO PROHLÍDKA

Projděte si 

Rezidence - Rotalova, 4+kk , 100m2

Rezidence Rotalova vám nabídne vše potřebné pro nadstandardní komfortní bydlení. Chcete bydlet ve městě, využívat všechny výhody velkoměsta  a zárověň vyžadujete klid a přírodu na relax ? Nabízím Vám poslední byt 4+kk v Rezidenci Rotalova.
Pokud by jste v tomto bytě chtěli změnit dispozici na 3+kk, ještě máte poslední šanci, než budou položeny podlahy.

Tento byt vás ohromí svým prostorem, dispozicí, velkými okny, díky nimž vás panomaramatický výhled na Brno nikdy neomrzí. Francouzská okna jsou orientována na JV a tudíž v odpoledních hodinách si  zde užijete příjemný chládek. A navíc budete bydlet v klidné lokalitě se zelení a veškerou občanskou vybaveností. 

Bytový dům Rotalova se nachází na pomezí Černých polí a Husovic a nabízí vám jedinečné bydlení v šestipodlažním komplexu s výtahem. Dostatečný klid a naprosté soukromí potvrzuje fakt, že na každém patře jsou jen 2 byty. Vytápění zajišťuje společná plynová kotelna. Můžete si tak řídit topnou sezónu sami a ušetříte na nákladech. Dům má průkaz energetické náročnosti B – velmi úsporný. K bytu si můžete koupit společné garážové stání či samostatnou garáž a také sklep.

Cena tohoto bytu zahrnuje standardní vybavení. Součástí standardního vybavení jsou vinylové podlahy, dveře, obklady, dlažby, koupelnové zařízení a baterie zn. GROHE. Tento byt , najdete na stránkách rezidence rotalova pod označením BC3.6 ve 3 NP.  Ze vstupní haly (14m2), je přístup do šatny (6m2), samostatné toalety (1,80m2), koupelny (5,30m2) vybavené umyvadlem, sprchovým koutem, vanou, ložnice (12,80 m2) a pokoje (10,90 m2).
Kuchyně je spojena s jídelnou a prostorným obývacím pokojem (celková výměra 30,30 m2) a ložnicí ( 18,40m2). Okna jsou již opatřena venkovními žaluziemi na dálkové ovládání. Navíc je zde úsporné podlahové topení, které umožňuje efektivnější způsob vytápění po celé ploše místnosti, bezúdržbový provoz, dlouhou životnost a dokonalé estetické řešení. Pokud by jste chtěli změnit dispozici na 3+kk, ještě je poslední šance, než budou položeny podlahy. Zárověn si ještě nyní můžete vybrat dekory podlah a dveří, dotvoříte si tak sami svůj prostor a design.

Byty jsou zkolaudovány a už jen čekají, až se nastěhujete a vytvoříte z nich svůj domov.

V blízkém okolí najdte kromě kompletní občanské vybavenosti také spoustu zeleně včetně cyklostezky. Na zástávku MHD dojedete za 3 min.  a v centru budete za 8 minut .

Klíčové parametry výhod:
 - lokalita
 - dispozice bytu ( prostot, světlo)
 - výhled
 - vlastní kotel

Místo pro Vaše bydlení

POLOHA

Cena nemovitosti

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
Klaudia Kocmanová

Phone

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2022 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT