57

UŽITNÁ PLOCHA m²

2

PODLAŽÍ

2007

DOKONČENÍ STAVBY

2

POČET MÍSTNOSTÍ

Projděte si nemovitost 

VIDEO PROHLÍDKA

Projděte si 

Městské bydlení v přírodě

 V době pandemie se staly nejvyhledávanější byty, které jsou více spjaty s přírodou. Neboli byty ve městě s přírodou na dosah.

Prostorný světlý byt, skvělá dostupnost, příroda na dosah. Tím vším a ještě něčím navíc vás velmi příjemně překvapí nabídka bytu 2+kk v Brně - Juliánově. Dále k bytu náleží parkovací garážové stání a zděný sklep. Pokud máte auta dvě, můžete si pronajmout další stání před či za domem.

Byt se nachází ve 2NP cihlového domu z roku 2007. Byt je od hlavní chodby oddělený dveřmi. Spolu s dalšími dvěma byty vytváří oddělené klidné bydlení na patře. Dům je ve velmi dobré kondici a disponuje výtahem.

Další výhodou bytu jsou neprůchozí pokoje, samostatný kuchyňský kout a celkově velkorysý prostor. Plocha bytu je totiž bez terasy a sklepa je 57,6m². Plocha balkonu je 7,92m² a sklep 1,86m². 

Z poměrně velké chodby vstoupíte do předsíně, šatny, ložnice, světlého obývacího pokoje s kuchyňským koutem a přístupem na balkon. Kuchyňský kout pomyslně odděluje od obývacího prostoru ostrůvek, který vám může skvěle nahradit jídelní stůl. Velmi sympatická je samostatná toaleta s umyvadlem, přívodem na pračku a samostatná koupelna s vanou.

Hlavní obývací prostor je díky orientaci na jihozápad osvětlen slunečními paprsky. Snadno se vám stane, že začnete trávit čas v této místnosti. Zvítězí u vás totiž přirozená touha po světle, slunci a teple. 

Výhodou lokality bytu je mimo jiné blízkost MHD. Tramvajová zastávka 5 min od domu a autobusová zastávka Bělohorská 4min pěší chůzí. Hned v blízkosti také Tesco, 1,2 km Lídl a několik restaurací, školky, školy,… Autobus, který vás doveze např. na  vlakové nádraží do Židenic, stojí přímo před domem. Lokalita této části Brna poskytuje svým obyvatelům úplný komfort a zajištění veškerých služeb. A máte-li pejska, jistě oceníte velkorysý psí výběh hned "za rohem".

A příroda? Přírodní památka Bílá hora a Národní přírodní památka Stránská skála v blízkosti vám nabídne možnosti pro aktivní odpočinek i relaxaci.


I náklady na bydlení jsou velmi příznivé, což může být pro vás výhoda, pokud hledáte byt k investici. V rámci pouhého zájmu o tento byt automaticky získáváte bezplatné nezávazné poradenství financování nemovitostí. Cílem je ochránit vás i vaše peníze a najít nejbezpečnější a nejvýhodnější formu financování nemovitosti ideálně tak, abyste i peníze ušetřili. 

Pokud byste chtěli byt vidět, napište mi nebo mi zavolejte. Pošlu vám kompletní informace o domě a o bytě a domluvíme se na termínu prohlídky. 

Budu se na vás těšit, na viděnou.

Místo pro Vaše bydlení

POLOHA

Prostorný, byt 2+kk pod lesoparkem Bílá hora

Cena nemovitosti

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
Klaudia Kocmanová

Phone

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2022 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT