252

UŽITNÁ PLOCHA m²

3

POČET PODLAŽÍ

751

POZEMEK PLOCHA m²

5

POČET MÍSTNOSTÍ

Projděte si nemovitost 

VIDEO PROHLÍDKA

Projděte si 

Dům v srdci Vysočiny

Říká se, že tím nejdůležitějším faktorem, který rozhoduje o atraktivitě nemovitosti je lokalita. Pak tady na Vysočině to platí beze zbytku. Hledáte dům na trvalé bydlení, nebo místo pro váš druhý domov, který vám poskytne relax, novou energii i aktivní odpočinek? Chci vám, v zastoupení majitele, představit vícegenerační rodinný dům, který je obklopen krásnou přírodou. Zároveň, když potřebujete nakoupit, není na samotě. Žďárské vrchy, malebná příroda, … na to vše se můžete dívat z okna a ve výhledu vám nikdy žádná novostavba v budoucnu bránit nebude. Dům se nachází v klidné ulici s úchvatným výhledem pár minut od centra v chráněné krajinné oblasti. Můžete žít ve městě s veškerou občanskou vybaveností a zároveň každou volnou chvíli, trávíte v přírodě, která vám nabídne rozmanité možnosti aktivit, jak v létě tak i v zimě. Do Nového Města na Moravě se sjíždí za sportem nejen Češi. Pro mě je toto jedna z nejhezčích částí Vysočiny. 


Dům byl postaven v roce 1965 a vyžaduje kompletní rekonstrukci. Díky ní, máte možnost vytvořit si přesně takový domov, po kterém toužíte. A navíc na rekonstrukci je můžete čerpat dotace z programu "Zelená úsporám" (na zateplení, výměnu oken, kotel atd.). Být vámi určitě bych toho využila, dokud nějaké peníze ve státním rozpočtu k těmto účelům jsou… Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Jedná se o cihlovou stavbu, která přežije další generace. Vnitřní obytný prostor je nyní dispozičně vyřešen jako 5+1, ale dá se variabilně změnit. Půdorysy současného řešení domu o dispozici 5+1 najdete mimo jiné v galerii fotek. Dům si můžete dispozičně upravit podle sebe a také vám nabízíme variantu nového dispozičního řešení. 

Vícepatrový plně podsklepený dům o zastavěné ploše 264m² nabízí zajímavý sklepní prostor, který může sloužit jako prostor technický a je zde i garáž. V tomto prostoru je potenciál např. pro dílnu i velkou prádelnu, technickou místnost s kotly a menší sklep i soukromou sbírku vín. Není úplně malý a piva, vína nebo zavařenin by se sem vešlo hodně. 1NP a 2NP je část obytná. Obě podlaží nabízí úpravu dispozic, dle vlastní představy. Celkem tak dostanete cca 252m² obytného prostoru. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto uvádíme třidu G.
Zahrada má necelých 487 m². Může to být ideální pro někoho, kdo rád pěstuje ovoce a zeleninu. Díky jižně - západní orientaci se tady bude hodně dařit všemu.

Vysočina a Nové město na Moravě vám nabídne vše co potřebujete k běžnému životu, školy, školky, střední školy, okresní nemocnici, dům pro seniory i nákupní střediska. Ale hlavně fantastickou přírodu, která je nenahraditelná a pokud hodně sportujete, tak tady, se rozhodně nebudete nikdy nudit. K dokonalému žití vám zbývá jen zmodernizovat si dům dle vašich představ a požadavků.
Pokud jste dočetli až sem a chcete se sem podívat, tak mi napište, nebo zavolejte. Budu se těšit na setkání. Klaudia Kocmanová osobní realitní makléřka.

Místo pro Vaše bydlení

POLOHA

Dům v srdci Vysočiny

Cena nemovitosti

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
Klaudia Kocmanová

Phone

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2022 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT