54

UŽITNÁ PLOCHA m²

6

POČET PODLAŽÍ

2012

Kolaudace

3

POČET MÍSTNOSTÍ

Projděte si nemovitost 

VIDEO PROHLÍDKA

Projděte si nemovitost 

3D PROHLÍDKA

Projděte si 

Mezonetový byt 3+kk v centru Brna

Potřebujete se dostat rychle do práce, do školy, do kina, do divadla nebo za přáteli na kávičku. Ale zároveň možná nechcete utratit příliš mnoho peněz za byt v centru Brna? Tento mezonetový byt se nachází 10 minut pěšky od náměstí Svobody a 3 minuty od zastávky tramvaje, která jezdí každých 6 minut. Stejně často se pak dostanete pohodlně i zpátky domů. Trvá to vždy jen 10 minut. Pěšky 20 minut.
Byt, který vám v zastoupení majitele nabízím, je dispozičně kvalifikován jako 3+kk o celkové podlahové ploše 54,65m². V mezonetu se spojují výhody bydlení v bytě a domě. Především je oddělena privátní část bytu (ložnice a relaxační zóna nebo pracovna) od té takzvaně společenské. Výhodou je i klid mimo dosah přízemního hluku. Střešní okna směřují na východ, takže Vás probudí sluneční paprsky a večer již budete usínat v chládku.

Byt se nachází v 5 a 6 NP patře zděného bytového domu, který prošel v r. 2012 kompletní rekonstrukcí. K bytu patří ještě sklepní kóje (2,15m²). Byt je velmi dobře dispozičně řešen. Vchodovými dveřmi se z domovní chodby vstupuje do předsíně. Z předsíně se chodbou projdete okolo koupelny s vanou a toaletou do hlavní obytné části, kde je prostorově oddělen kuchyňský kout a hlavní místnost s jídelním koutem.
Byt prodáváme kompletně vybavený, pokud tedy hledáte byt na investici s minimálními starostmi, můžete přijít rovnou s nájemníkem. Nebo dle vašeho přání nábytek odvezeme. Bezpečné parkování si můžete pronajmout ve vnitrobloku. 
Mezonetový byt si mnozí z nás podvědomě spojují s netradičně řešenými dispozicemi, s pocitem, že se mohou dotknout hvězd. To platí i v případě tohoto bytu. Základním atributem bytu je kromě dispozice i výhled, protože bydlení těsně pod střechou bývá prostě vysoko. A tam je také čistší vzduch a klid.

3+kk je sama o sobě geniální dispozice. Vaříte a jíte v kuchyni s jídelnou, žijete v obývacím pokoji, relaxujete v relaxační zóně, nebo pracujete v pracovně a spíte v ložnici. A můžete být jeden nebo jedna, můžete být úplně v pohodě dva, ale nakonec se vejdete i tři pro začátek, pokud plánujete miminko.
V okolí najdete všechno, co ke spokojenému životu potřebujete. Obchody, restaurace, dopravní dostupnost i přírodu. Albert 1 minuta pěšky.

Mládí potřebuje být v centru dění. Sport, příroda, zábava, restaurace, obchody, kterým se dostanete za pár minut do centra do práce, ale i za přáteli a za zábavou. A to všechno máte hned u domu. Všude se dostanete jen pěšky a hlavně, za pár minut. Všechno tady je. 

Mezonetové byty se stávají módou a stále častěji je volí lidé, kteří oceňují efektní bydlení.

V rámci pouhého zájmu o tento byt automaticky získáváte bezplatné nezávazné poradenství v rámci financování nemovitostí. 
Koupí tohoto bytu, získáte krásný byt skoro v centru, kdy se nemusíte vůbec nic zařizovat, protože je zařízený a nemusíte nic řešit, neboť vše zařídím já. 

A navíc právě teď ušetříte stovky tisíc, protože daň z nabytí nemovitosti, kterou v posledních letech platili kupující, byla před pár dny zrušena.

Pokud vám vše, co jste si přečetli dává smysl, ozvěte se mi na uvedené kontaktní údaje a půjdeme se spolu do bytu podívat, abyste se přesvědčili, že je to ten pravý byt právě pro vás.
Budu se na vás těšit, na viděnou.

Místo pro Vaše bydlení

POLOHA

Mezonetový byt 3+kk v centru

Cena nemovitosti

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
Klaudia Kocmanová

Phone

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2022 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT