112

PODLAHOVÁ PLOCHA m²

3

NADZEMNÍ PODLAŽÍ

20

GARÁŽ m²

2

SKLEP m²

Projděte si nemovitost 

VIDEO PROHLÍDKA

Projděte si 

4+kk s velkorysou střešní terasou

Není 4kk jako 4kk.  Budete překvapeni. Pokud už nějakou dobu hledáte  své ideální bydlení, pak vás určitě u tohoto bytu napadne, že takové nabídky se příliš často neobjevují. Čím je byt výjimečný ? Čtěte dále a sami uvidíte. 

 

Výhled, prostor, volnost. To jsou velké přidané hodnoty které nedokáže nabídnout každý byt. Tento ano. Neobyčejný byt a pořád jako nový. Váš vysněný rodinný byt na vás čeká ve druhém patře (třetím nadzemním podlažím).

 

Čeká vás dispozice, která je obvyklá u rodinného domu. V případě bytu jsou takové dispozice velmi ojedinělé. 

 

V bytě o podlahové ploše 112m2 vás nadchnou dvě zóny - rodičovská a dětská. 

3 ložnice 2 koupelny s toaletami a ještě navíc další samostatná toaleta . Z rodičovské ložnice vstupujete přímo do své vlastní koupelny

Vaši přátelé, které si pozvete na večerní vínko, rozhodně nebudou rušit vaše děti. A to proto, že dva dětské pokoje i s koupelnou jsou na opačné straně bytu. 

 

A to není vše. Kuchyň, která je z kvalitních materiálů a je luxusně vybavena značkovými spotřebiči a dokonce velkorysá spíž přímo u kuchyně. Navíc si budete mít kde ukládat a chladit vínko ve vinotéce k večeři i vařit ranní kávičku ve vestavěném kávovaru. A jako třešinka v kuchyni nechybí ani drtič odpadků. Nejen, že nemusíte nic řešit a dodělávat, ale ještě si užíváte nadstandard za slušnou cenu. I pračka, sušička a kotel zde mají vlastní soukromí. Majitelé pamatovali i na úložné prostory a vestavné skříně. Celý byt je už vybaven praktickou klimatizací. Velikost obývacího pokoje s kuchyní je parádních 39 m2, takže do jedné místnosti bez potíží umístíte i jídelní stůl a sedačku. 

 

A to ještě pořád není vše. Vy se totiž v létě můžete propojit s terasou s fantastickým výhledem a získat tak dalších 62 m2. Další potenciál terasy ovlivní již jen vaše fantazie. Zamyslela bych se nad saunou a vířivkou. I na to je zde dostatek místa. A bude to paráda, protože terasa je orientovaná na sever a východ.

 

A jak na tom budete v zimě? Máte vlastní kotel a tudíž ohřev vody i vytápění je jen na vás. 

Samostatná a oddělená garáž, kam se mimo auta vejde ještě hromada věcí, tu jsme uvnitř nefotili, ale můžete se podívat osobně. 

 

Říká se, že nejlepší je koupit byt od prvního majitele, který koupil byt přímo od developera a už vychytal chybky. Takže máte unikátní příležitost pořídit byt od prvního majitele, který ho v roce 2010 koupil od developera.
A vězte, že zde najdete spoustu dalších uživatelsky příjemných vychytávek, které Vám ráda ukážu osobně.

 

Splníte si i i denní potřebný počet kroků J Na vlak do Brna cca 15 minut pěšky a v Brně jste za 7 min.  Na zastávku autobusu ujdete jen 450 metrů. Autobus číslo 49 vás doveze buď do Brna na Zvonařku cca za 20 min nebo taky do Olympie za 8 minut, ale jinak je to do Olympie krásná procházka cca 2,5 km. 

 

Okolo domu klid a žádný provoz, ulice totiž nikam nevede. Jedná se o kolonii bytových domů, kam přijedou jen vaši sousedé bydlet. Celý tento vchod domu, ve kterém jsou jen 4 bytové jednotky, vám nabídne velmi poklidnou atmosféru.

 

Se psem vyrazíte rovnou za dům a všude je spousta zeleně.  A s dětmi na cyklostezku podél vody nebo na hřiště. 

 

Těšit se budete z občanské vybavenosti, nedalekého oploceného parku s dětským hřištěm, různými cyklostezkami, školou, školkou i poliklinikou a těsnou blízkostí Brna. Modřice prošly velkou proměnou. Obyvatel zde stále přibývá. A zájem o bydlení v tomto městě je stále větší.

 

Vynikající byt je korunován vynikající lokalitou a pokud vás lákají unikátní vychytané byty, pak jste právě našli váš vysněný domov.

 

Místo pro Vaše bydlení

POLOHA

4+kk s velkorysou střešní terasou

Cena nemovitosti

11 990 000,-

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
Klaudia Kocmanová

Phone

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2022 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT