0

UŽITNÁ PLOCHA m²

0

POČET PODLAŽÍ

910

POZEMEK PLOCHA m²

0

POČET MÍSTNOSTÍ

Projděte si nemovitost 

VIDEO PROHLÍDKA

Pěkně z výšky 

DRON PROHLÍDKA

Projděte si 

Jen občas se při koupi pozemku podaří skloubit klid, zeleň, polohu na konci ulice, blízko centra Prahy s více než skvělou občanskou vybaveností. Pokud hledáte rohový stavební pozemek, který bude v klidné části obce cca 15 minut od centra Prahy, může být pro vás tento pozemek tou správnou volbou.

Ideální bude pro ty z vás, kteří si chcete postavit rodinný dům, mít dostatek místa na zahradu a bydlet v klidné a zelené oblasti s výbornou dopravní dostupností po Praze a kompletní občanskou vybaveností v pěším dosahu. Pozemek o rozloze 910 m² je připravený k okamžité stavbě rodinného domu. Rovinatý pozemek je napojen na plyn, elektřinu, obecní vodovod i kanalizaci. Přístup k pozemku je zajištěn obecní komunikací. Neváhejte mi zavolat.

15 minut do centra města - 5 minut do přírody - veškerá občanská vybavenost v pěší vzdálenosti, sportovní možnosti na dosah.

 LOKALITA

Štěrboholy jsou malá čtvrť. Leží mezi dvěma výpadovkami – na Kutnou Horu (Černokostelecká ulice) a na Kolín (Českobrodská ulice). 

V roce 2006 se zde otevřel víceúčelový HAMR Sport Štěrboholy. Jeho součástí je hřiště s umělou trávou třetí generace a dva tenisové kurty. Největší dominanta sportovního areálu je víceúčelová hala - 14 kurtů na badminton. V městské části jsou aktivní i dvě sportovní organizace SK Viktoria Štěrboholy - fotbalový klub se zázemím a obnovil zde činnost i TJ SOKOL Štěrboholy. Dále Rodinné centrum KLUBIŠTĚ z.s.

Na západní okraj území Štěrbohol zasahuje hostivařsko-malešická průmyslová zóna.

DOPRAVA

Lokalita nabízí svým občanům komfortní dopravní dostupnost po Praze a kompletní občanskou vybavenost v pěším dosahu. Kupříkladu zastávka autobusu (https://mapy.cz/s/bezofunota) je vzdálena od rezidence 5 minut pěšky. Jezdí tudy linky 163, 208, 224 a noční N 959. Spoj 163 vás doveze na metro trasy A, stanice Želivského; spoj 224 na tramvaj (tramvaj bude prodloužena až k OC Europark Štěrboholy), anebo na vlakovou stanici Nádraží Hostivař. Do dvaceti minut byste měli být v centru Prahy. Nákupní možnosti a služby: Obchodní centrum Europark Štěrboholy (15 minut pěšky, 3 minuty autem), Fashion arena (4 minuty autem).

Mateřská škola pět minut chůze. Druhá MŠ a Základní škola jsou zhruba stejně daleko. Dámské fitness centrum, in-line dráha, síť cyklostezek, Sportovní hala Hamr s tenisovými a badmintonovými kurty, fotbalovým hřištěm a dokonce i s prodejem sportovních potřeb – 2 minuty pěšky, retenční nádrž Slatina s možností koupání (i kolem ní vede cyklostezka), Golfové hřiště Hostivař, to vše vám umožní provozovat sportovní a tělesné aktivity v blízkosti vašeho nového bydliště. Zdravotní středisko je 4 minuty autem a asi 19 minut MHD. Poliklinika Zahradní město se nachází asi 8 minut autem. Na Polikliniku Vysočany dojedete autem přibližně za 13 minut a asi 35 minut při použití MHD.

OBCHODY

Na západ od obytné části mezi Štěrboholskou radiálou a Černokosteleckou ulicí leží od konce 90. let 20. století velké nákupní centrum Europark s hypermarkety  (OBI, Albert, Asko nábytek). V listopadu 2007 bylo v jeho těsné blízkosti otevřeno velké outletové centrum na severovýchod od silniční křižovatky Průmyslové a Štěrboholské radiály (Fashion Aréna Prague outlet). Koncem roku 2018 bylo otevřeno další obchodní centrum: http://www.sterboholyretailpark.cz (se supermarkety Lidl a Iceland). Ve Štěrboholech je několik autosalonů.

VEŘEJNÁ DOPRAVA

Obytná část Štěrbohol je obsluhována autobusovou linkou (163, 208, 228 a 224) od stanice metra Depo Hostivař. Obchodní centra, která se nachází v západní části této městské části, jsou obsluhována dalšími autobusovými linkami z Depa Hostivař i z jižního a severního směru. 

 AUTOMOBILOVÁ DOPRAVA

Automobilové spojení Štěrbohol s ostatními částmi Prahy je velmi dobré. Oblast je napojena na hlavní pražské silniční tahy – především Jižní spojkou a Průmyslovým polookruhem (Průmyslová ulice). Na území Štěrbohol se také nachází křížení těchto dvou významných silnic – jedna z největších pražských křižovatek (Černokostelecká, Kutnohorská, Průmyslová, Jižní spojka, Štěrboholská radiála).

Místo pro Vaše bydlení

POLOHA

Rohový stavební pozemek

Cena nemovitosti

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
Klaudia Kocmanová

Phone

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2022 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT