500

UŽITNÁ PLOCHA m²

2

POČET PODLAŽÍ

2366

POZEMEK PLOCHA m²

6

POČET MÍSTNOSTÍ

Projděte si nemovitost 

VIDEO PROHLÍDKA

Projděte si 

Hledáte nový dům s dlouhodobou udržitelností, fantastickým výhledem v blízkosti města a přitom máte rádi svůj klid ?

Pak jste ho našli. Dům z roku 2020, takže novostavba, nabízí mnoho vychytávek. Je skvěle dispozičně řešený, z kvalitních materiálů a vybavený moderními technologiemi.

Velká zahrada, vnitřní bazén s vířivkou a protiproudem, garáž pro 3 auta a řada neobvyklých řešení, které vám zkvalitní život. Nebo si zde v garáži  určitě najdete i svůj pracovní koutek, takovou chlapskou zašívárnu, kde můžete v klidu pracovat a kutit.

Majitel tento dům stavěl s vidinou, že v něm stráví velkou část svého života se svou rodinou. To znamená, že NENÍ šitý horkou jehlou je to vyladěný, chytře řešený dům. Prostě plán byl rodinné sídlo napořád. Jenže ne vždy vyjde vše dle plánu. 

Ve výhradním zastoupení vám nabízím rodinný dům s dispozicí 6+kk o velikosti 500 m². Dům je řešen jako dvoupodlažní a je podsklepený. Na pozemku o velikosti 2366 m² najdete zahradu, kterou si můžete dotvořit dle svých představ a ještě budete mít nádherný výhled na obec. 

Ze zádveří vstoupíte do velkého prostoru jídelního 32 m², kuchyně 13 m² a  obývacího pokoje 30 m². Dokonce je tu i dětská herna. Kuchyňská linka je plně vybavená značkovými spotřebiči a nechybí ani místnost na potraviny 2,5 m². Z kuchyně můžete vyjít přímo na terasu k venkovnímu posezení. 

V suterénu objevíte vnitřní bazén s protiproudem na ploše 55 m² a vířivkou. Místa je tu dost i pro případnou saunu nebo grilovačku s přáteli v átriovém prostoru venku hned vedle, který se postará o dostatek soukromí.

Naproti bazénu vám poslouží masážní sprcha, veliká herna např. na kulečníkový stůl, 3 technické místnosti a taky prádelna. Majitel je perfekcionista a pro svoji rodinu chce vždy to nejlepší.

 Ve druhém patře na vás čekají 2 ložnice s výměrami 18 m² a 21 m² a vestavěné šatní skříně. Třetí pokoj o velikosti 14 m² aktuálně slouží jako pracovna. Jedna koupelna 11 m² je vybavena rohovou vanou, sprchovým koutem, toaletou a bidetem a druhá 10 m² má sprchový kout, toaletu a bidet. 

 Dům se nachází na kopci a všude okolo je příroda na hezké procházky. Jste 10 km od Brna. V obci nechybí mateřská a základní škola, dětské a sportovní hřiště, zastávka MHD ani potraviny.

Tento krásný dům se prodává s volně stojícím vybavením dle dohody.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

 

Klimatizace, vytápění a ohřev teplé vody je řešen plynovým kotlem zn. Viessmann Vitocel 300. Interiér je tvořen kvalitními materiály a spotřebiči např. parní trouba, centrální vysavač, podlahové vytápění,…

Vstupní dveře ze zádveří mají výsuvný práh pro udržení tepla v domě. Každé patro má samostatné el. jističe. Na pozemku je železobetonová konstrukce jímky na dešťovou a splaškovou vodu. 

Další silné stránky domu a benefity vám představím na prohlídce.

 

LOKALITA

 

Umístění pozemku je v mimořádně atraktivní lokalitě a krásné přírodě Moravského krasu, pouhých 10 km severovýchodně od Brna. V obci je k dispozici veškerá občanská vybavenost + spousta spolků a aktivit zejména pro děti. Jako např.

lesní školka v Řícmanicích, Lesní klub lesní skřítci, Dětská skupina Pastelky

Šneček Kanice,..

A že to tu opravdu žije se dočtete v měsíčníku Kanické listy na stránkách obce.

https://www.obeckanice.eud.cz/www/obeckanice/fs/kanicke-listy-brezen22-web.pdf

 

Ideální místo pro klidné bydlení pro vaše děti v přírodě a na čerstvém vzduchu. A když zatoužíte po nákupech nebo kultuře tak jste v Brně hned.

 

 

 

Místo pro Vaše bydlení

POLOHA

Velkorysý rodinný dům 6+kk

Kanice 200, Brno - venkov

Cena nemovitosti

24 500 000,-Kč

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
Klaudia Kocmanová

Phone

+420 724 370 820            

Email

kocmanova@gmail.com

Kde mě najdete

Nad Přehradou 2, 635 00 Brno

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

© Copyright 2022 Klaudia Kocmanová


logo DESIGN & DEVELOPMENT