Jak pracuje realitní makléř - Brno, Praha, Morava | Klaudia Rojčík Kocmanová

Jak pracuji

K prodeji vaší nemovitosti přistupuji tak, jako by byla moje vlastní.
Mým cílem je prodat rychleji a za víc. S dobrým pocitem a jistotou.

01

První schůzka a seznámení

Na prvním setkání se vzájemně poznáme. Vy mi detailně představíte svá očekávání i nemovitost. Já vás seznámím s mým stylem práce, postupy i podmínkami výhradní spolupráce. Pokud nemáte jasnou představu, jak se svou nemovitostí naložit, pomohu vám ji odhalit pomocí metod koučinku, které jsem studovala.

Každý klient je pro mě jedinečný a jeho potřeby a cíle jsou pro mou práci klíčové. Proto vám důkladně naslouchám, abych mohla přijít s tím nejlepším řešením. Na dalším průběhu spolupráce a konečném výsledku je to znát.

02

Analýza trhu

Znalost tržního prostředí mi umožňuje přesněji stanovit prodejní cenu nemovitosti a vytvořit fungující strategii prodeje s cílem prodat rychleji a za vyšší cenu. Informace zjišťuji z mnoha zdrojů, jako jsou katastr nemovitostí, ekonomické prognózy nebo realitní weby. Lokalitu Brno a okolí znám dokonale.

03

Stanovení ceny

Pro úspěšný prodej je správné určení ceny zásadní. Cenu stanovuji na základě znalostí realitního trhu a faktorů, které tržní ceny ovlivňují. Využívám metody, které jsem se naučila ve finančnictví – časování trhu a určení cenového pásma. To vše s ohledem na požadovanou rychlost prodeje.

04

Druhá schůzka a prezentace strategie

Na druhé schůzce vám představím prodejní a marketingovou strategii navrženou přesně na míru vaší nemovitosti i vašim potřebám. Ke každé zakázce přistupuji zcela individuálně, protože každá nemovitost je jiná a vyžaduje jiný prodejní přístup a postup. Seznámím vás s celou strategií i jednotlivými akčními kroky.

05

Uzavření smlouvy o výhradním zastoupení

Podpisem smlouvy naše spolupráce oficiálně začíná. Výhradním zastoupením získáváte kompletní realitní servis a mou plnou pozornost zacílenou na prodej vaší nemovitosti za nejvyšší cenu.

06

Prezentace nemovitosti aneb 7 kroků, díky kterým prodám vždy, rychleji a za vyšší cenu

Vaši nemovitost prodávám aktivně a využívám moderní techniky, které zvyšují atraktivitu nemovitosti, počet zájemců o prohlídku i výslednou prodejní cenu.

- Homestaging:
- Fotostaging:
- 2D nebo 3D půdorysy:
- Videoprezentace:
- Nástroj pro prezentaci nemovitostí SD scan nemovitosti:
- Open House:
- Vytvoření webu nemovitosti:

07

Propagace na sociálních sítích

Pro vaši nemovitost vytvářím a nastavuji placenou propagaci na sociálních sítích. Správným zacílením získávám v krátkém čase vysoký počet relevantních zájemců.

08

Organizace a vedení prohlídek nemovitosti

Se zájemci domlouvám termíny prohlídek, nemovitost na prohlídku připravuji, prohlídek se osobně účastním, profesionálně prezentuji vaši nemovitost a zájemcům předávám potřebné informace. Pravidelně vás budu informovat o průběhu prodeje a případné potřebě úpravy prodejní strategie.

09

Uzavření kupní smlouvy a právní služby

Ze zájemce se stává kupec a na řadu přicházejí právní záležitosti. Spolupracuji s právníky, kteří se specializují na prodej nemovitostí, zajistí vypracování smluvní dokumentace a mají potřebné právní zázemí nezbytné k podpisu smlouvy a dalších dokumentů. Díky tomu zaručuji svým klientům maximální možnou péči a bezpečí.

10

Předání nemovitosti a převod energií

Stojím vám po boku i při předání nemovitosti novému majiteli a převodu energií, nebo vše zařídím za vás. Tak jako u všech předcházejících kroků získáváte jistotu, že vše proběhne hladce a bez chyb.

7 CHYB PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI

© Copyright 2021 Klaudia Rojčík Kocmanová - Všechna práva vyhrazena

logo DESIGN & DEVELOPMENT