Příběh realitní makléřky Klaudia Rojčík Kocmanová | Klaudia Rojčík Kocmanová

Můj příběh

Reality jsou pro mě posláním a důležitou součástí života každého z nás. Pod pojmem reality nevnímám jen nemovitosti, obchod, ceny a prodej. Ale hlavně lidé, domov, jistotu, rodinu nebo nový začátek.

Z bankéřky realitní makléřkou

Jak začala moje cesta k realitám? Před 25 lety v bance na pozici pokladníka. Brzy jsem se stala osobním rodinným bankéřem, prošla jsem si obchodními i manažerskými pozicemi a od základu vybudovala úspěšnou a dodnes fungující službu privátního bankovnictví pro bonitní klienty – Erste Private banking v České spořitelně na Moravě.

„Tajemství úspěchu je dělat obvyklé věci neobvykle dobře.“ John Davison Rockefeller

Zatoužila jsem po změně a zúročení svých znalostí a zkušeností. Proto jsem se rozhodla proměnit svůj dlouholetý koníček – reality a úpravy interiéru – na milovanou práci. Získala jsem certifikát a stala se ze mě realitní makléřka.

Etika, strategie, technologie aneb reality moderně a chytře

Velmi důležitá je pro mě etika a důvěryhodnost jak v pracovním, tak osobním životě. Zakládám si na profesionalitě, ale zároveň vnímám potřeby klienta, proto spolupráce probíhá v přátelské a osobní rovině. Abych mohla dokonale porozumět přáním svých klientů, absolvovala jsem koučovací výcvik.

„Každou nemovitost prodávám tak, jako by byla moje vlastní.“

Za každým prodejem je propracovaná prodejní a marketingová strategie. Jsem technologický nadšenec a technologie využívám i při prodeji nemovitostí. Dnes už nestačí jen vyvěsit inzerát a čekat. Díky moderním nástrojům se nemovitost dostane do povědomí i těm, kteří nemají čas denně hlídat všechny inzertní servery. Výsledkem je mnohem více zájemců a rychlejší prodej.

Radost mi dělá rodina – jsem mámou, babičkou a partnerkou. Zajímám se o východní filozofii, miluji golf a jógu. Jóga mě naučila věřit své cestě, ctít svoje hodnoty a dotahovat věci do konce. Na golfu mě fascinují nové šance, které přicházejí znovu a znovu s každým dalším odpalem. Tak jako v životě.

Těším se na setkání s vámi!

Klaudia K.

7 CHYB PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI

© Copyright 2021 Klaudia Rojčík Kocmanová - Všechna práva vyhrazena

logo DESIGN & DEVELOPMENT