Reference, hodnocení a zkušenosti s realitní makléřkou Brno | Klaudia Rojčík Kocmanová

Co o mně říkají klienti

Chtěla bych vám ještě jednou moc poděkovat. Od první schůzky s Vámi jsem si byla jistá, že to půjde.😊 To ,co nedokázaly dvě realitky před Vámi celý rok, Vám se povedlo do půl roku. Prodat byt a najít nový domov. Paní Kocmanová je ta pravá na koho se můžete obrátit,je milá, vstřícná a vždy ochotná Vám pomoci .Máte pocit, že pracuje jen pro Vás ,jste neustále v kontaktu....ještě jednou diky⚘️🥂😊

Nová T.

Velké díky paní Kocmanové ,která je opravdu odborníkem na svém místě. To co makléři z různých " vyhlášených " realitních společností nedokázali za období zhruba 5ti let to paní Kocmanová dokázala za 2 měsíce !!! Díky její strategii a profesionálnímu jednání šlo vše velice dobře.
Její služby jsou opravdu na vysoké úrovni. Nemohu jinak než jen doporučit a ještě jednou moc děkujeme.

D.J.

Ahoj Klaudie,
mám potřebu ti poreferovat a poděkovat za apartmán na Vysočině. Našla jsem tu pro sebe ráj na zemi. Jezdívám sem každý volný čas a moc si to užívám. Pár fotek v čase…..
Takže moooc děkuji. Zdraví Bobi z Vysočiny."

Bobi M.

Paní Kocmanová je klidná síla na Vaší straně.
Pomáhá mi, jako kupujícímu, odhalovat problematické skutečnosti nemovitostí, které by mě jako laika ani nenapadlo řešit. Nabízí komplexní servis, který je "ušitý na míru" Vašim potřebám. "

Zdeněk K.

Realitní makléř je v očích veřejnosti někdy trochu zprofanované povolání, takový ten realiťák, co vám maximálně ukáže nemovitost a vezme si za to nehoráznou provizi. Ale pokud by se úroveň realiťáků držela na úrovni, kterou mi ukázala paní Klaudie, každý by jim jejich provizi přál jako víc než zaslouženou.
Paní Klaudie Kocmanová mi pomáhala prodávat byt, osobně se mnou probrala moji představu a důvody prodeje, udělala bytu vlastní webovky s kompletními informacemi, skvěle zpracovanou video prezentaci, která dodala bytu na atraktivitě. Po prohlídkách (které též měli úroveň) mi zpracovala finální výstup nabídek zájemců a ponechala mi závěrečné rozhodnutí, komu byt prodat.
Formální část prodeje proběhla bez potíží, některé smluvní mezikroky mohly proběhnout i on-line, což jsem velmi ocenila, o všem, co se dělo jsem já i kupující dostávali pravidelné info.
Kromě závěrečného podpisu jsem prakticky nemusela nic řešit, cítila jsem, že vše je v režii profíka. Paní Klaudii můžu doporučit všemi deseti. Je to člověk, který se své práci věnuje na sto procent, má nasazení, cítíte že se o ni můžete opřít, a zároveň je to vřelý a srdečný člověk, který svou osobností povyšuje profesi realiťáka na vašeho partnera při prodeji nebo koupi nemovitosti.
V oblasti nemovitostí je ona u mě jasná volba.

MUDr. Těšíková

Moc děkuji Klaudii za naprosto dokonalý průběh prodeje bytu. Zpočátku jsem tak trochu s úšklebkem poslouchal povídání o stanovení jakési strategie prodeje a cílování klienta atp. Několik nemovitostí jsem v průběhu života již kupoval i prodával. S odstupem času mohu bez uzardění říci, že mi spadla brada. Celý proces od úvodního povídání, hledání prodejní ceny přes focení a natáčení profesionály přes komunikaci se zájemci až po právnický servis a poprodejní přepisy energií předání nemovitosti byl naprosto dokonalý. Klaudii mohu upřímně doporučit všem kdo se spolupracovat s opravdovým profesionálem, který ví a zná celou problematiku a lidský přístup výrazně usnadňuje i loučení s nemovitostí, které může být i velmi silné. Klaudia DĚKUJI!

RR

Paní Kocmanová,
moc vám děkuji za vaši práci, byla jste perfektní:)
Nejen vzpomínky na dům jsou v srdci, ale i kontakt s vámi:)
"Zkušenost s paní Klaudií Kocmanovou byla vynikající. Naprosto profesionální přístup, vše, včetně osobního kontaktu, vysoko nad standard všech realitních makléřů, se kterými jsem dosud spolupracovala. Vřele doporučuji"

E.Pelikánová

S praci pani Kocmanove jsme byli velice spokojeni. Je videt, ze je to opravdu profesional ve svem oboru. Ackoli jsme nebyli zrovna bezproblemovi kupujici a cely proces prodeje se kvuli nam tahl mesice, vzdy k nam byla mila, trpeliva a ochotne nam se vsim poradila.
Diky jejimu profesionalnimu pristupu jsme koupili dum a uz se moc tesime, az v nem zacneme dalsi etapu naseho zivota.
Dekujeme

Daniela Dvorakova, Vlastimil Smutka a dvojcatka Laurinka a Danik :-)

Když jsem zvažovala prodej domu, hrozila jsem se průběhu. Naštěstí mi byla doporučena opravdová profesionálka. Perfektní znalost trhu, trasparentnost firmy i procesu prodeje, promptní komunikace, detailní vysvětlení postupu, nadstandardní forma prezentace a propagace, opodstatněné požadavky na mně ako prodávající a na dům, aby byla jeho hodnota obhájitelná. Už to by mně přesvědčilo. Ale trešničkou na dortu byl velmi osobní a citlivý přístup ke mně, jako majitelce, která neprodává jenom nějaký objekt, ale dům, ke kterému má vztah. Moc děkuji pani Kocmanové za péči, které se mi u žádné jiné RK nedostalo.

MVDr. Zuzana Odleváková

Chci Vám moc poděkovat za profesionální přístup a jednání při prodeji pozemku. Je vidět, že máte mnoho zkušeností a každý krok je promyšlený.

Šimůnková

S Klaudií jsme z pozice developera spolupracovali na projektu www.rezidence-rotalova.cz a to velmi úspěšně. Oceňujeme zejména osobitý, nápaditý a stále pozitivní přístup. Za nás 1*.

Ing. Dagmar Hoch Jelínková

Cením si profesionálního a komplexního přístupu paní Kocmanové při prodeji mého bytu v blízkosti Prahy. Důkladná analýza a předprodejní příprava, která zahrnovala kromě zpracování nabídky včetně cenových map i služby profesionální bytové aranžérky a fotografa, vedly ke vzniku férové prezentace nemovitosti. Úsilí, které věnovala přípravné fázi se pak zúročilo při vlastním prodeji. Velké množství zájemců, o prohlídku mě překvapilo a nemohla jsem než obdivovat perfektní logistiku, díky níž všechny návštěvy proběhly během jednoho dne. Velmi jsem také ocenila právní servis a zastřešení veškerých úprav smluvní dokumentace, která zohledňovala přímé požadavky kupujících i prodávajících.

Ing. Markéta Živná

Děkuji moc za vše co jste pro náš prodej udělala. Ne vždy je průběh jednoduchý.

Klára Vizingrová

Do te doby než jsem potkala Klaudia Kocmanová - osobní realitní makléřka měla jsem s realitními makléři jen negativní zkušenosti a hrůzu z toho komu svěřit prodej našeho bytu. Klaudie je skvělý profesionál a člověk, který má obrovské zkušenosti z bankovnictví, velkou míru empatie a Vy víte, že jste svěřili svoji nemovitost (já k ni měla skoro pupecnikovou šňůru ?) do těch nejlepších rukou. Byt už má nové majitele a všem, kdo hledají makléře doporučuji !!!! Děkuji Klaudi?

Dana Havlíčková

Vážená paní Klaudie Kocmanová, chtěl bych Vám nejprve poděkovat za perfektní a bezproblémové jednání při prodeji bytu. Všechno na čem jsme se společně dohodli, jste dokázala vždy do puntíku splnit. Jste profesionál na svém místě. Je vidět, že Vás práce s lidmi baví. Přál bych si ve svém profesním životě potkat více takových lidí jako jste vy. Spolupráci s Vámi určitě i v budoucnu využiji. Ještě jednou mockrát díky za vše.“ Pěkný den Lukáš Mrázek

Ing. Lukáš Mrázek

Dobrý den, paní Kocmanová, prvně bych Vám chtěla poděkovat za naprosto profesionální přístup a prezentaci bytu, byla to moje první prohlídka v rámci zvažování koupě bytu a byla jsem velmi mile překvapena.

Kamila Prchlíková

Klaudia je vysoko profesionalna maklerka. Aj napriek tazkostiam, ktore boli pocas predaja nasej nehnutelnosti, Klaudia vsetko vcas a profesionalne vyriesila. Jej ludsky a velmi prijemny pristup bol osviezujuci a nam bolo obrovskou radostou s nou spolupracovat. Klaudiu urcite odporucam vsetkymi desiatimi a zaroven viem, ze ked budem predavat dalsiu nehnutelnost, znova ju oslovim.

JUDr. Petra Jarošová

Dobrý den paní Kocmanová, chtěli jsme Vám poděkovat za Vaši ochotu při realizaci prodeje rodinného domu. Díky Vašemu profesionálnímu přístupu proběhlo vše ke spokojenosti, jak prodávajících , tak i kupujících. Ještě jednou díky.

Sourozenci z Křenovic

Paní Klaudie Kocmanová patří k lidem s úžasnou energií, která mě osobně oslovila při prvním setkání. Je více než profesionál. Výzvu, kterou jsem ji předložila přijala s neuvěřitelným zapálením a nedala se odradit v žádném směru. Spolupráci s ní vřele doporučuji při prodeji jakékoliv nemovitosti. Profesionalita, zodpovědnost, slušnost, poctivost. Děkuji. !!!

Ing. Kamila Pospíšilová

Děkuji za Vaše služby! Takto si představuji správnou činnost realiťáka.

Ing. Libor Pelánek
podnikatel

Byla jsem velice spokojená, paní Kocmanová je velice příjemná a spolupráce byla vynikající. Snažila se pomoct, odpovědět mi na všechny otázky a hlavně se snažila vše domlouvat tak, aby to co nejlépe vyhovovalo oběma stranám. Od první schůzky až do teď naprostá spokojenost a můžu paní jen doporučit. Jsem velice ráda, že jsem spolupracovala právě s paní Kocmanovou.

Kateřina Žílová

Pokud některý z mých přátel bude zvažovat a potřebovat pomoc s koupí či prodejem, velmi ráda Vás doporučím. Díky za pomoc. Ocenila jsem preciznost a profi přístup

Ing. Iveta Motyčková

Potřeboval jsem pomoct s koupí bytu. Byl jsem nadšen. Nemusel jsem se o nic starat a navíc jsem o všem věděl. Klaudie mi moc pomohla a to ještě nebyla realitní makléřka. Tak si představuji tuto službu.

MUDr. Jan Kocanda

Klaudie má velmi silnou klientskou orientaci a obchodního ducha. Je pečlivá a důsledná v dotahování cílů. Navíc má vysokou úroveň expertízy v oblasti investic a správy majetku, což je pro manažerskou roli v privátním bankovnictví hodně důležité.

Jiří Zelínka
Head of Private Banking, Friedrich Wilhelm Raiffeisen, at Raiffeisenbank a.s.

I have been cooperating with Klaudia for many years and I have always appreciated her open feedback and unique client approach. She has managed to push through solutions, which have been profitable both for the product factory and for the end-client. In sum, Klaudia is excellent in the area of relationship management

Martin Řezáč
Bringing investment solutions both to dynamic and conservative audience.

S Klaudií jsem měl možnost spolupracovat od roku 2007 do roku 2016 a už od počátku obdivuji její organizační schopnosti, při kterých využívá svého lidského přístupu s orientací na kvalitu a spokojenost nejen kolegů ale především klientů. Na Klaudii si dále vážím její otevřenosti a schopnosti na sobě neustále pracovat a tím být vzorem pro ostatní! Byla mi čest spolupracovat.

Kamil Jasanský
INMAGO GROUP s.r.o.

Klaudii znám jako manažerku, která je hlavně zaměřena na obchod. Umí si vytvořit výborné vazby jak s klienty, tak i týmem svých lidí. Vystupuje jako profesionál, problémy umí jak pojmenovat, tak hledat i řešení.

Petr Sedlák
J&T Banka - Divize Financování

7 CHYB PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI

© Copyright 2021 Klaudia Rojčík Kocmanová - Všechna práva vyhrazena

logo DESIGN & DEVELOPMENT